Nasi współpartnerzy

carfactory

CAR FACTORY

Profesjonalne naprawy powypadkowe

Car Factory Sp. z o.o.
ul. Gen. Dąbrowskiego 16
70-100 Szczecin
NIP 955-245-62-40

91 483 69 12 509 564 662(3) https://carfactory.com.pl
biuro@carfactory.com.pl

Zakład blacharsko – lakierniczy prężnie działający przy ulicy. Gen. Dąbrowskiego 16. Specjalizujący się w naprawach blacharskich z OC i AC sprawcy każdej marki. Posiadają gamę pojazdów zastępczych dla klienta różnej klasy by sprostać wszelkim oczekiwaniom poszkodowanym. Wszelkie formlaności i pełna dokumentacja załatwiana jest przez warsztat aby zaoszczędzić czas a naprawa była jak najszybciej wykonana.

ZADZWOŃ

Całodobowa pomoc drogowa

Mechanika samochodowa – AUTO SERWIS SAFEHOL

smart transport

SMART TRANSPORT

Bagażówki / transport / przeprowadzki

ul. Kazimierza Wierzyńskiego 25
Szczecin

535 877 284 https://www.facebook.com/BagazowkaSzczecin/
m.me/BagazowkaSzczecin

Usługi transportowe Szczecin

W branży transportu drobnicowego czyli pospolite bagażówki na rynku szczecińskim działamy od 2000 roku, od tamtego czasu wizerunek firmy do aktualnego SMART TRANSPORT zmieniał się nie raz. Naszym flagowym członem usług jest transport bagażowy, którym przewiozą Państwo takie rzeczy jak: meble, sprzęt agd-rtv, materiały budowlane, maszyny, urządzenia czy też palety z towarem. Nie boimy się wyzwań i przewozimy wszystko to co zmieści się do samochodu i co tylko może przyjść naszym klientom do głowy. Nasza flota bagażówek składa się już z 9 różnego rodzaju samochodów typu bus.

Dla Państwa potrzeb od kilku lat poszerzamy nasze usługi. Niedawno zaczęliśmy współpracę z firmą zajmującą się transportem ciężarowym oraz autoholowaniem. Pragniemy dążyć do tego aby w jednym miejscu znaleźli Państwo transport dla siebie odpowiedni.

TRANSPORT IKEA W OFERCIE

atut rental

ATUT RENTAL

ul. Andrzeja Struga 3
70-784 Szczecin

91 463 23 15
http://www.atutrental.com.pl/

Firma ATUT RENTAL Sp. z.o.o. od 1990 roku kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży oraz serwisu sprzętu budowlanego. W tym czasie przekształciliśmy się z małej firmy rodzinnej do przedsiębiorstwa obsługującego klientów w całej Polsce.

Jako działająca najdłużej na polskim rynku profesjonalna firma dostarczająca sprzęt budowalny, konsekwentnie budujemy swój sukces na sukcesie klienta odniesionym dzięki pracy naszymi maszynami. Mamy świadomość tego, że od niezawodności dostarczanego przez nas sprzętu oraz szybkiej i fachowej pomocy w każdej sytuacji, zależy powodzenie projektów realizowanych przez naszych klientów. Dlatego od początku naszej działalności jej wyznacznikiem jest jakość, którą rozumiemy jako:

Jakość załogi

Mamy świadomość tego, że największą wartością ATUT RENTAL są jej pracownicy - ludzie doskonale znający swoją pracę, zaangażowani i pragnący dzielić się swoją wiedzą z klientami.

Jakość sprzętu

Stale inwestujemy w nowy sprzęt – odnawiając park maszynowy oraz poszerzając go o nowe kategorie w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam skompletować trwały, wydajny i niezawodny sprzęt, na którym można polegać dostępny w ofercie wypożyczalni oraz sprzedaży.

Jakość obsługi

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy – od pierwszego kontaktu telefonicznego, tak by na każdym kroku oferować fachową pomoc i wsparcie nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach. Zapewniamy dowóz sprzętu we wskazane miejsce oraz szkolenie w zakresie jego obsługi prawidłowej. Nasi serwisanci dokonują przeglądów konserwacyjnych na miejscu pracy sprzętu, a handlowcy każdorazowo doradzają najlepszy dobór narzędzia do konkretnej pracy.

Od 2005 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Bobcat – wiodącego producenta światowej klasy uniwersalnych miniładowarek – w zakresie sprzedaży, wynajemu oraz serwisu maszyn.

football arena

FOOTBALL ARENA

Aleja Wojska Polskiego 246 (obok toru kolarskiego)
Szczecin

+48 696 046 000 +48 791 503 505 biuro@footballarena.pl
http://footballarena.pl/

Najszybciej rozwijająca się liga amatorska w województwie. Powstała w 2016 roku. W pierwszym sezonie uczestniczyło w jej rozgrywkach 20 drużyn. W tym momencie jest ich prawie 60! Na boiskach Football Arena występują amatorzy, ale również byli zawodowcy, legendy Pogoni Szczecin - Dariusz Adamczuk, Bartosz Ława, Olgierd Moskalewicz czy Maciej Stolarczyk. Swoje debiuty zaliczyli również Grzegorz Niciński, Takafumi Akahoshi i Kamil Grosicki!

Football Arena Business League to sezon zimowy (wrzesień-luty) i letni (luty-wrzesień). W każdym zespole może być zgłoszonych 20 zawodników. Obowiązują zasady mocno związane z piłką halową, z tą różnicą, że spotkania rozgrywane są na sztucznej trawie, a bramki mają wymiar 2x5 metrów. Poziomy ligowe dopasowane są do umiejętności zawodników - każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie czekaj - zapisz się do rozgrywek!
+48 511 283 091
marketing@footballarena.pl

copyright 2017