O nas

Firma SAFEHOL powstała po to by pomagać Państwu w razie awarii pojazdu, kolizji bądź transportu. Jesteśmy prężnie rozwijającą się marką na rynku motoryzacyjnym oraz transportowym. Naszą wielką zaletą jest wykwalifikowany zespół, który jest do Państwa dyspozycji 24h/7. Pracują tu ludzie z pasją i hobbystycznym podejściem do wykonywania swojej pracy. Zaczynaliśmy od Pomocy Drogowej a w szybkim tempie poszerzyliśmy zakres usług o naprawy pojazdów osobowych i dostawczych. Dbamy o to by każdy pojazd był solidnie i rzetelnie naprawiony na czas według naszej wiedzy, która czerpiemy od prawie 10 lat. Współpracujemy z m.in. z wypożyczalnią sprzętu budowlanego ATUT RENTAL oraz z firmami budowlanymi.
Dodatkowo aktywnie uczestniczymy w życiu sportowym – wspierając lokalne drużyny piłkarskie oraz niebawem startujemy w zawodach wyścigowych – KJS. Wszystko po to by pokazać Państwu, że hobby to również pasja, którą MY żyjemy !

Nasza siedziba znajduję się w Szczecinie przy ul. Żeliwnej 5 (przy Wypożyczalni przyczep Boufen)

Świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, pomocy drogowej, autoholowania i transportu sprzętu budowlanego bądź jednośladów. W naszym auto-serwisie poradzimy sobie z każdym problemem. Jesteśmy w stanie pomóc w każdej potrzebie, kiedy pojazd odmówi posłuszeństwa bądz niefortunnie uczestniczyli Państwo w wypadku drogowym bądź kolizji. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm. Posiadamy wszelki sprzęt by sprostać najwyższym oczekiwaniom na drodze!

100 % satysfakcji i 101% zadowolenia klienta !

Dzięki naszej współpracy likwidujemy prężnie naprawy powypadkowe z OC sprawcy i AC , załatwiamy wszelkie formalności oraz dajemy do Państwa dyspozycji pojazd zastępczy.

Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny, dlatego do każdego klienta podchodzimy INDYWIDUALNIE.

ZADZWOŃ

Całodobowa pomoc drogowa

Mechanika samochodowa – AUTO SERWIS SAFEHOL

copyright 2017