SAFEHOL – SPORT

SAFEHOL w aktywnej formie !

safehol sport Zapraszamy do polubienia naszej strony i udostepnienia na swoim profilu FB ! ⚽

W związku na liczne zainteresowanie sportem a szczególnie piłką nożną - postanowiliśmy wesprzeć drużynę piłkarską na stopniu lokalnym grając w Football Arena Zespół "Auto-serwis Safehol.pl" powstał z inicjatywą wspierania sportu i rekreacji a jednocześnie pokazać, że nie samą pracą żyje człowiek a sport to ZDROWIE. Skład drużyny liczy 14 osób:

 1. Maciej Wal
 2. Łukasz Dębski
 3. Damian Majchrzak - kpt.
 4. Tomek Koziński
 5. Jakub Krause
 6. Patryk Targoński
 7. Mateusz Michałowski - bramkarz
 8. Mateusz Werbiński
 9. Adam Bohuszko
 10. Przemysław Majchrzak
 11. Michał Szumiato
 12. Patryk Rybarczyk
 13. Kamil Bińczyk
 14. Konrad Rutkowski

Od marca 2019 zmagania drużyny "Safehol.pl" można śledzić na stronie podanej poniżej bądź na profilu FB: Football Arena.
Doczytamy się również w każdy wtorek podczas publikacji gazety KURIERA SZCZECIŃSKIEGO gdzie publikowane będą materiały z Football Arena Business League !
Zapraszamy również do uczestnictwa w spotkaniach ligowych by wspierać naszą drużynę przy ul. Wojska Polskiego 246 (obok toru kolarskiego) - w prawie każdą niedzielę!

http://liga.footballarena.pl
safehol sport

Całej drużynie życzymy samych sukcesów i powodzenia w lidze.

RAJDY

Prócz zmagań piłkarskich kończymy nasz projekt pojazdu sportowego przygotowanego pod rajdy.

Zamierzamy wystartować w zawodach KJS oraz na wszelkich imprezach organizowanych w naszym regionie. Naszego „Cieniasa” przygotowywaliśmy od podstaw – generalny remont silnika z modyfikacjami, wszelka konserwacja podwozia wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym. Pełnowymiarowa klatka, sportowy układ wydechowy, wycięte klapy kolektora, sporotwe zawieszenie czy powiększony układ dolotowy to jedne z modyfikacji które dokonaliśmy od podstaw. Naszym głównym celem jest pokazanie każdemu, że można połączyć pracę z hobbystycznym podejściem do sportu.

safehol sport safehol sport safehol sport
ZADZWOŃ

Całodobowa pomoc drogowa

Mechanika samochodowa – AUTO SERWIS SAFEHOL

copyright 2017